Středisko volného času Včelín - Bystřice pod Hostýnem

Jarní prázdniny na svahu

18.1.2018

 

Náš příměstský tábor  na lyžích a snowboardech je určen jak pro začátečníky, tak pro děti, které sjíždí sjezdovky samy. Proběhne o jarních prázdninách 19. 2. a 20. 2. ve ski areálu Rusava, kde jsou ideální podmínky pro naučení.

Začátečníci se naučí hravou formou bezpečně sjíždět svah, pokročilí zlepší svůj carvingový nebo snb styl. Součástí jsou hry a soutěže na sněhu, lyžích a snowboardu. Užijeme si taky srandu a závody na bobech, vemte s sebou. Veškeré vybavení dětí převezeme do ski areálu Rusava a zpátky.

Cena: 390 Kč/den.

V ceně celodenní výuka lyžování nebo snowboardingu instruktory, skipas, doprava, oběd, odměny, čaj.

S sebou: povinnou výbavu - lyže se seřízeným vázáním a lyžáky, lyžařské hole, případně snowboard a boty, lyžařská přilba, rukavice, odpovídající oblečení na sjezdovku, teplé ponožky, 2x svačina, pití. Teplý čaj zajištěn.

Možnost zapůjčit lyžařské nebo snowboardové vybavení na místě za zvýhodněnou cenu 100 Kč/den.

Určeno pro děti 6- 14 let

Lyžařský výcvik pro děti do 10 let zaplněn. Přijímáme náhradníky. 1 volné místo na lyže pro dítě nad 10 let, 2 volná místa pro snowboardový výcvik.

Děti přihlašujte do 14. 2. telefonicky na čísle 731 162 816, na email svcvcelin@centrum.cz nebo osobně v kanceláři SVČ Včelín.