Středisko volného času Včelín - Bystřice pod Hostýnem

Letní příměstské tábory ZŠ

4.2.2019

 

 
 

8. 7. – 12. 7.

DETEKTIVNÍ KANCELÁŘ SHERLOCK S.R.O.

Na náš tajemný tábor zveme všechny detektivy, slídily a záhadology. Vydáme se po stopách největších detektivů a vědátorů světa. Přijď si za námi vyzkoušet své detektivní a vědecké schopnosti, čeká tě pět dobrodružných dnů s Sherlockem plných poznání, pátrání, záhadných indicií, zašifrovaných zpráv, hlavolamů a zábavných vědeckých pokusů. Vydáme se na exkurzi oddělení kriminální policie, kde se spoustu dozvíme a spoustu si vyzkoušíme. V rámci vědeckých experimentů navštívíme i Pevnost poznání s interaktivními expozicemi. Holky a kluci - hurááá za dobrodružstvím! Od 6 let.

Kód: 180339. Cena: 1 390 Kč.

 

15. 7. – 19. 7.

FLORBAL NEBO FOTBAL?

Florbal a fotbal – dva sporty, jeden z nich má své stále místo jednoho z nejoblíbenějších sportů na světě a druhý se žene žebříčkem popularity stále výše. Nezáleží, jestli jsi fanda florbalu nebo spíše preferuješ fotbal, náš tábor si užiješ tak jako tak. V tomto týdnu si společně vyzkoušíme různé tréninkové metody a techniky obou sportů. Čekají nás také všelijaké sportovní hry v tělocvičně i venku, celotáborová hra a mnoho dalšího. Tábor je určen všem sportovně a soutěživě naladěným klukům i holkám, začátečníkům i pokročilým hráčům ve věku od 6 do 15 let.

Kód: 180340. Cena: 1 390 Kč.

 

22. 7. – 26. 7.

MÁME RÁDI ZVÍŘATA

Příměstský tábor pro všechny děti, které mají rády zvířata. Celým táborem nás budou provázet zvířecí hry, hry na zvířátka i se zvířátky. Seznámíme se se psími sporty a ukážeme si také, že o pejska je nutné se pravidelně starat. Jeden den podnikneme výpravu na koňský ranč, kde se děti budou moci i povozit. Během tábora si představíme mnoho dalších běžných, ale i poměrně neobvyklých domácích mazlíčků. Pro děti od 5 do 12 let.

Kód: 180341. Cena: 1 390 Kč.

 

5. 8. – 9. 8.

GYM TÁBOR

Gymnastika stále frčí (cvičíme i závodíme s bezmála devadesáti gymnastkami včetně předškoláčků), proto již potřetí pořádáme oblíbený gymnastický tábor, kde holky zažijí pravý holčičí týden, jemuž dominuje gymnastika a vše s ní spojené. Budeme trénovat, tancovat, zpívat, sportovat, hrát hry, koupat se a blbnout v bazénu a při vodních hrách, vyrábět doplňky a kostým, aby nám to na vystoupení pro rodiče slušelo. Také nás navštíví kadeřnice, která nám učeše, co budeme chtít. Chybět nebude ani trénink ve speciální gymnastické hale a užijeme si i den na koupališti. Tábor je určen pro dívky od 6 let.

Kód: 180342. Cena: 1 390 Kč.

 

12. 8. – 16. 8.

SPORŤÁK

Neseď o prázdninách doma – hejbni kostrou! Na tomto táboře nás čeká spousta zajímavých sportů - tradičních i netradičních, míčových i nemíčových, kolektivních i individuálních. Nemusíš být zrovna Usain Bolt, aby se ti na našem táboře líbilo, stačí být nadšenec do sportování a nebýt lenoch. Sportovní tábor si užijí všichni, kteří mají chuť sportovat a mají rádi pohyb. Pro děti od 6 let.

Kód: 180343. Cena: 1 390 Kč.

 

19. 8. – 23. 8.

TANEČNÍ LÉTOHRÁTKY

Máš rád/a tanec a hudbu? Chceš si užít parádní taneční týden, zlepšit pohybovou koordinaci a vyzkoušet si rozmanité taneční styly? Tak právě pro tebe tu máme taneční tábor, kde se naučíš různé moderní tance, street dance, hip hop, disco dance aj. Nebudou samozřejmě chybět různé hry, soutěže, tvoření, koupání, výroba šperků a dekorací. Tábor je vhodný i pro úplné začátečníky. Pro děti od 6 let.

Kód: 180344. Cena: 1 390 Kč.

 

26. 8. – 30. 8.

NEJEN KERAMICKÝ HLÍNOTVOR

Keramika není žádná věda! Pokud jsi tvořivé a kreativní dítě, tak se na tomto táboře rozhodně nudit nebudeš. Vyzkoušíš si mnoho keramických i jiných výtvarných technik a vyrobíš si opravdové skvosty, které potěší tebe i tvé blízké. A proč nejen? Součástí budou i rekreační hry, soutěže, sportování, a pokud počasí dovolí, čeká nás i koupaliště. Pro děti od 6 let.

Kód: 180345. Cena: 1 490 Kč.

 

26. 8. – 30. 8.

MÁME RÁDI ZVÍŘATA 2

Příměstský tábor pro všechny děti, které mají rády zvířata. Celým táborem nás budou provázet zvířecí hry, hry na zvířátka i se zvířátky. Seznámíme se se psími sporty a ukážeme si také, že o pejska je nutné se pravidelně starat. Jeden den podnikneme výpravu na koňský ranč, kde se děti budou moci i povozit. Během tábora si představíme mnoho dalších běžných, ale i poměrně neobvyklých domácích mazlíčků. Pro děti od 5 do 12 let.

Kód: 180341. Cena: 1 390 Kč.

 

V ceně zahrnuto pedagogické vedení, program, výtvarný materiál, obědy, v případě výletu jízdné, vstupné, pitný režim, odměny. I letos se můžete těšit na bazén v areálu SVČ Včelín nebo návštěvu koupaliště.

Přihláška ke stažení na webových stránkách (vyplněné údaje již nelze zasílat mailem, přihlášku nutno doručit osobně do kanceláře nebo předat vedoucímu v kroužku, popř. zaslat poštou).

Dítě bude na tábor zaevidováno až po přijetí vyplněné přihlášky a nevratné zálohy ve výši 300 Kč.

Zálohu (popř. celou částku)  lze uhradit v hotovosti na pokladně v SVČ Včelín nebo na účet č. 43-541 9910 217/0100. Jako variabilní symbol uveďte kód, do kolonky „Zpráva pro příjemce“ uveďte jméno účastníka.

Program tábora: 8:00 - 15:00 hod. Sraz dětí: 6:30 – 8:00 hod. Odchod: 15:00 - 16:00 hod. Tak přijďte mezi nás!

 

E-mail: svcvcelin@centrum.cz                                                    

Tel. kontakt: 731 162 816, 731 403 998