Starší žáci oslavili první sněhovou nadílku...

29.11.2023

První sníh přinesl včelínským starším žákům další důležité body do tabulky, které nasbírali na domácí hale.

První zápas ale nezačal vůbec šťastně, po nevydařené první třetině svítilo na tabuli hrozivé skóre 0:4 pro Valašské Meziříčí. Naše včelky ale jen tak něco nevzdají a následující 2 třetiny byly přímo ukázkou bojovnosti. I přesto se nám podařilo prostřelit výborného brankáře hostů až v poslední minutě druhé třetiny - a to hned 2x. Tyto 2 trefy podpořil hned na startu třetího dějství Honza Bělík (dnes hrající v náramné formě), který v první minutě propálil vše co stálo před ním a snížil na rozdíl jediné branky. Náskok Valmezu se postupně roztopil jako první sníh na cestách a včelínští na konci slavili vydřenou výhru 5:4 (2x Maťa, Bělík, Holec, Novák).

I ve druhém zápase jsme byli týmem, který inkasoval první branku, na rozdíl od úvodního utkání, se nám náskok soupeře podařilo smazat téměř okamžitě a postupně jsme si během dvou třetin vypracovali vedení 8:1. V poslední části naše včelky mírně polevily, gól se přidat nepovedlo, naopak ještě 2x skóroval nás sok.
Konečné skóre zápasu Včelín vs. Holešov 8:3 (3x Nevřala, 2x Bělík, Novák, Holec, Jurásek T.). V tomto zápase zazářili zejména hattrickem Marťa Nevřala a Maxík Novák,který zapsal celkem 5 kanadských bodů.

Starší žáci protáhli sérii vyhraných utkání na 7 v řadě, v tabulce se bodově dotáhli na první Vsetín, který je ve vedení jen díky lepšímu vzájemnému zápasu. Začali se prosazovat i hráči, kteří doposud moc bodů nesbírali, tak doufejme, že to klukům vydrží.

Sestava: Končitík (G), Jurásek L. (C), Jurásek T., Kolařík, Holec, Borovička F., Krist, Nevřala, Novák, Surý, Smejkal, Vašina Ant., Kubaník, Maťa, Bělík.

Hráč utkání s Valašským Meziříčím - Antonín Maťa (2+1).

Hráč utkání s Holešovem - Max Novák (1+4).