Střelecké představení na Sušile

25.01.2024

V sobotu 20. ledna odehráli mladší žáci první domácí turnaj této sezóny a pro domácí publikum si připravili skutečně zajímavou podívanou.
V prvním zápase se nám postavili borci z Lapače, kteří do zápasu vlétli ve slušném tempu. Nastolené tempo ale nebylo nic, s čím by si Včelín nedokázal poradit, cely zápas jsme si od soupeře drželi alespoň dvougólový odstup a na konci jsme se mohli radovat. Včelín vs Vsetín 8:4 (4x Novák, 2x Holec, Končitík, Borovička).
Před naším druhým turnajovým zápasem domácí fanoušci netušili jaká golová porce je bude čekat. V utkání s růžovým Slováckem si včelínští připravili doslova střelecké představení. Za první poločas, tedy 12 minut, svítilo na tabuli skóre 12:0 pro domácí, kteří soupeře ani nepustili ke střele na bránu. Druhý poločas přinesl dalších 6 přesných zásahů z hokejek borců ve žlutém a Včelín tak na konci slavil nejvyšší výhru za existenci oddílu. Včelín vs Slovácko 18:0 (6x Holec, 3x Novák, 2x Kolařík, 2x Končitík, Reger, Leikep, Borovička, Švihálek, Krist).
V posledním utkání se nám postavil Hluk, který měl na střetnutí k dispozici pouze 2 hráče na střídání. Bojovnost soupeře nás ale zaskočila hned ze začátku, když se soupeř ujal vedení 2:0. Dlouho se nám nedařilo najít recept na výborně chytajícího brankáře hostů, který lapal jednu velkou šanci za druhou a držel svůj tým nad vodou. Do poločasu se nám skóre podařilo srovnat a na startu druhé půle jsme se dostali do těsného vedení, které platilo i 2 minuty před koncem. Poté byl Hluk nucen otevřít obranu a snažit se o srovnání skóre, což přineslo chyby v obraně a Včelín mohl za poslední 2 minuty přidat 3 další žihadla. Včelín vs Hluk 6:2 (3x Holec, 3x Novák).
Tento turnaj, zejména pak zápas se Slováckem , nás posunul blíže na dostřel Zlína, který vede ligovou tabulku počítánou na plusové branky. Tak uvidíme, zda se Včelínu do konce sezóny podaří tento hon úspěšně dokončit.