Středisko volného času Včelín - Bystřice pod Hostýnem

Letní příměstské tábory pro děti ZŠ

9.2.2022

 

 
 

PŘÍMĚSTSKÉ TÁBORY 2022 pro děti ZŠ

 

Pro menší i větší děti letos opět připravujeme různorodé příměstské tábory, na kterých získají nové dovednosti, skvělé zážitky i nové kamarády.

 

11. – 15. 7.

GYM CAMP/COOL GIRL

Gymnastika se významně podílí na pohybové všestrannosti. Proto pro všechny holky, které si prázdniny nedokáží představit bez pohybu a tvoření, opět pořádáme náš tradiční příměstský tábor plný pohybových aktivit, gymnastiky, her, hudby, zábavy a v neposlední řadě i kreativního tvoření. Uděláme si společně pořádný holčičí týden. Čeká nás nejen trénink ve sportovní hale na koberci a na nářadí, ale i aktivity venku, rukodělné činnosti, výroba šperků a dekorací, zábavné hry, koupání aj. Prostě pohoda. Součástí tábora bude i celodenní výlet. Pro dívky od 6 let – pokročilejší gymnastky i pro úplné začátečnice, holky jsou při cvičení rozděleny do několika skupin.

 

18. – 22. 7.

FLORBAL/FOTBAL CAMP 5

Bylo, nebylo…v jednom malebném městečku na úpatí Hostýnských vrchů v areálu jednoho suprového střediska volného času se jednoho letního dne setkal kopačák a florbalový míček a společně již pátým rokem tvoří jeden z našich nejoblíbenějších táborů. V našem týmu rádi uvidíme florbalové a fotbalové fandy, zkušené hráče i naprosté začátečníky. Dynamiku, rychlost, koordinaci pohybů a formu si vyladíš na každodenních nadupaných trénincích na hale pod dohledem vyškolených trenérů a pedagogů. Tréninky doplníme sportovními a zábavnými hrami, ale i regenerací v bazénu. To vše a ještě mnohem více je náš letní camp. Prokaž svůj smysl pro fair play i touhu vítězit a přidej se k nám! Pro děti od 6 let.

 

1.- 5. 8.

FANTASTICKÁ ZVÍŘÁTKA

Příměstský tábor pro všechny děti, které mají rády zvířata. Celým táborem nás budou provázet zvířecí hry, hry na zvířátka i se zvířátky. Seznámíme se s psími sporty a ukážeme si také, že o pejska, ale i jiná zvířátka je nutné se pravidelně starat. Podnikneme výpravu na farmu za dost neobvyklými zvířaty, povozíme se na koni nebo se seznámíme s chovem exotických zvířat. Během tábora si představíme mnoho dalších běžných, ale i poměrně neobvyklých domácích mazlíčků. Kromě zvířátek bude čas i na tradiční táborové aktivity, pohybové hry a soutěže. Tábor je vhodný pro děti od 5 do 10 let.

TÁBOR OBSAZEN! PŘIJÍMÁME POUZE NÁHRADNÍKY. 

 

8. – 12. 8.

SURVIVOR ANEB PRIMA LÉTO BEZ HRANIC

Svět se ocitl v nesnázích a čeká na záchranu. Láká tě dobrodružství a baví tě překonávat sám sebe a stále zkoušet nové věci? Pak je naše záchranná mise přesně pro tebe! Přijmi naši výzvu, přijď na náš ostrov, na kterém se skrývá spoustu tajemství a překvapení, a prožij s námi úžasný týden plný zábavy, dobrodružství a sportu. Čeká tě zkouška výdrže, síly, obratnosti a schopnosti spolupráce v celotáborové hře. Překonáš řadu překážek a porovnáš své dovednosti s ostatními táborníky. Společně si užijeme tábor plný dobrodružných her a vzrušujících soutěží, u kterých půjde kromě „přežití“ hlavně o ZÁBAVU! Kromě dobrodružství nás čeká samozřejmě spousta typických prázdninových aktivit, koupání, relax a lenošení v houpací síti. Do naší elitní mise přijímáme holky a kluky od 6 let.

 

15. – 19. 8.

CREATIVE CAMP

Rád/a tvoříš, maluješ, tancuješ? Tak přijď za námi a v průběhu jednoho týdne zažiješ spoustu zajímavých činností, hry, soutěže, ale hlavně spoustu tvoření pro holky i kluky. Čeká nás čas plný barev, štětců, korálků, hlíny a jiných kreativních potřeb i nových výtvarných technik a originálních nápadů. Budeme tvořit zajímavé výrobky, které si děti odnesou domů, malovat na textil, tvořit z přírodnin aj. Celý týden proběhne formou her, rozvíjení fantazie a zábavy. Pro holky i kluky od 6 let.

 

22. – 26. 8.

STROJ ČASU

Včelínské království je v ohrožení. Naši hrdinové udatně brání královskou čest, ale síly jim nestačí. Budeš to právě ty, kdo jim pomůže? Budeme cestovat časem a setkáme se s hrdiny minulosti i budoucnosti. Podíváme se do doby gladiátorů, indiánských náčelníků, rytířů a princezen, staneš se čtvrtým parťákem Třech mušketýrů nebo osvětlíme zaprášené tajemství Muže se železnou maskou. Čeká nás ale i cesta do daleké budoucnosti. Jsi tedy připraven/a čelit nástrahám a výzvám, které bude tato cesta skýtat? Odvaha, přátelství, láska…to vše jsou ctnosti, které musí pravý hrdina/pravá hrdinka mít. Tak neváhej a přijď za námi užít si skvělý tábor. Pro holky a kluky od 6 let.

 

 

Program tábora: 8:00 - 15:00 hod. Sraz dětí: 6:30 – 8:00 hod. Odchod: 15:00 - 16:00 hod. 

Cena: 1790 Kč nebo 400 Kč/den. V ceně: program, vyškolení vedoucí, výtvarný materiál, obědy, pitný režim, odměny, v případě výletu jízdné + vstupné, vstup na koupaliště apod.

Dítě přihlašujte elektronicky prostřednictvím klientského účtu: pokud se přihlašujete poprvé: svcvcelin.iddm.cz/registrace, pokud jste již někdy přihlásili: svcvcelin.iddm.cz/prihlaseni. V případě dotazů k přihlášení volejte na tel. 731 403 998.

Záloha na tábor: 300 Kč. Pokyny k platbě budou zaslány na e-mail. Dítě bude na tábor zaevidováno až po zaplacení zálohy.