Středisko volného času Včelín - Bystřice pod Hostýnem

Letní příměstské tábory pro děti MŠ

9.2.2022

 

 
 
 

PŘÍMĚSTSKÉ TÁBORY PRO DĚTI MŠ

 

Pro menší i větší děti letos opět připravujeme různorodé příměstské tábory, na kterých získají nové dovednosti, skvělé zážitky i nové kamarády.

 

25. – 29. 7.

VELKÉ LETNÍ POHÁDKOVÉ DOBRODRUŽSTVÍ 

Tábor pro nejmenší holky a kluky. Dostali byste se rádi do pohádky a prožili kouzelné dobrodružství ve společnosti pohádkových bytostí? Pokud ano, přijďte mezi nás, čekají vás super zážitky s hrdiny z říše snů a fantazie, na které budete ještě dlouho vzpomínat. Kromě pohádek a pohádkových úkolů jsou připraveny sportovní aktivity, tvořivé dílničky, koupačka v bazénu aj. Program tábora je přizpůsoben věku dětí od 3 do 7 let. TÁBOR OBSAZEN! PŘIJÍMÁME POUZE NÁHRADNÍKY.

 

 

1.- 5. 8.

FANTASTICKÁ ZVÍŘÁTKA

Příměstský tábor pro všechny děti, které mají rády zvířata. Celým táborem nás budou provázet zvířecí hry, hry na zvířátka i se zvířátky. Seznámíme se s psími sporty a ukážeme si také, že o pejska, ale i jiná zvířátka je nutné se pravidelně starat. Podnikneme výpravu na farmu za dost neobvyklými zvířaty, povozíme se na koni nebo se seznámíme s chovem exotických zvířat. Během tábora si představíme mnoho dalších běžných, ale i poměrně neobvyklých domácích mazlíčků. Kromě zvířátek bude čas i na tradiční táborové aktivity, pohybové hry a soutěže. Tábor je vhodný pro děti od 5 do 10 let.

TÁBOR OBSAZEN! PŘIJÍMÁME POUZE NÁHRADNÍKY.

 

Program tábora: 8:00 - 15:00 hod. Sraz dětí: 6:30 – 8:00 hod. Odchod: 15:00 - 16:00 hod. 

Cena: 1790 Kč nebo 400 Kč/den. V ceně: program, vyškolení vedoucí, výtvarný materiál, obědy, pitný režim, odměny, v případě výletu jízdné + vstupné, vstup na koupaliště apod.

Dítě přihlašujte elektronicky prostřednictvím klientského účtu: pokud se přihlašujete poprvé: svcvcelin.iddm.cz/registrace, pokud jste již někdy přihlásili: svcvcelin.iddm.cz/prihlaseni. V případě dotazů k přihlášení volejte na tel. 731 403 998.

Záloha na tábor: 300 Kč. Pokyny k platbě budou zaslány na e-mail. Dítě bude na tábor zaevidováno až po zaplacení zálohy.