Středisko volného času Včelín - Bystřice pod Hostýnem

Letní příměstské tábory pro děti MŠ

1.2.2023

 

 
 

Z POHÁDKY DO POHÁDKY ANEB HRAVĚ ZDRAVĚ S POHYBEM - obsazen

Termín: 24. – 28. 7. 2023

Oblíbený pohádkový týden pro nejmenší táborníky. Na děti čeká dobrodružství z Ledového království, s bájnými rytíři, Rumcajsem, Mankou a Cipískem, Patem a Matem a mnoha dalšími pohádkovými kamarády, se kterými se dostaneme do říše kouzel a fantazie. Kromě pohádek budeme ale i zdravě sportovat, tančit, kreativně tvořit, koupat se a hrát si. Program a charakter tábora je přizpůsoben věku dětí.

Pro děti od 3 do 6 let.

 

ZVÍŘECÍ ANIMÁCI - obsazen

Termín: 31. 7. – 4. 8. 2023

Představovat vám např. Boba a Bobka nebo Lvího krále určitě nemusíme. Filmová a pohádková zvířátka jsou všem určitě dobře známá. Bob je pověstný tím, jak rád cvičí, zato Bobek by nejraději jenom spal ve vyhřátém klobouku. Naším úkolem bude ukázat línému Bobkovi, že pohyb nebolí a že se v létě dá dělat spousta zajímavých věcí. Čekají nás zábavné hry a soutěže, tanec, vytvoříme společně něco pěkného a vyrobíme si zvířátka z hlíny nebo ze dřeva. Za pěkného počasí se budeme koupat v bazénu a využívat areál pro vodní hry. Určitě nám přijdou na pomoc i jiné zvířecí pohádkové bytosti a my se všemi prožijeme zábavný týden.

Pro děti od 5 do 10 let.

 

Program tábora: 8:00 - 15:00 hod. Sraz dětí: 6:30 – 8:00 hod. Odchod: 15:00 - 16:00 hod. 

Cena: 1900 Kč. V ceně: program, vyškolení vedoucí, výtvarný materiál, obědy, pitný režim, odměny, v případě výletu jízdné + vstupné, vstup na koupaliště apod.

Dítě přihlašujte elektronicky prostřednictvím klientského účtu: pokud se přihlašujete poprvé: svcvcelin.iddm.cz/registrace, pokud jste již někdy přihlásili: svcvcelin.iddm.cz/prihlaseni.

V případě dotazů k přihlášení volejte na tel. 731 403 998.

Záloha na tábor: 400 Kč. Pokyny k platbě budou zaslány na uvedený e-mail.

Dítě bude na tábor zaevidováno až po zaplacení zálohy.