Středisko volného času Včelín - Bystřice pod Hostýnem

Letní příměstské tábory pro děti ZŠ

1.2.2023

 

Po celé prázdniny jsme tu pro vás! Chystáme osm táborů s pestrým programem, děti si mohou vybrat, zda chtějí sportovat, tvořit, tančit či prožít dobrodružství s Harry Potterem nebo různými pohádkovými bytostmi. Tak neváhejte a přijďte mezi nás za super zážitky a poznat nové kamarády.
 

ART CAMP

Termín: 10. – 14. 7. 2023

Kreativní tábor pro všechny nadšence tance, různého tvoření a keramiky. Rád/a tvoříš, vyrábíš, tancuješ? Zábava ti není cizí? Přijď za námi a poznáš zajímavé kreativní techniky a zároveň zapojíš tělo v rytmu tance. Formou zábavy z obyčejných věcí vyrobíme zajímavé, vytvoříme něco na sebe, do pokojíčku nebo dáreček pro někoho blízkého. Určitě využijeme i keramickou dílnu a vyzkoušíme různé taneční styly. Na táboře získáš spoustu zkušeností, zážitků a také poznáš hodně nových kamarádů. Budeme hrát hry, koupat se, ale hlavně se budeme bavit!

Pro holky a kluky od 6 let.

 

FLORBAL/FOTBAL CAMP     

Termín: 17. – 21. 7. 2023

Už máte plány na prázdniny? Co takhle zlepšit své florbalové a fotbalové dovednosti, techniku hole nebo práci s míčem a pak vše prodat v nadcházející sezoně? Nebo chceš jen prožít nadupaný týden plný sportu, při kterém bude každý den originál, a vyzkoušet si všelijaké sportovní disciplíny? Pak právě pro tebe je tu náš letní FLORBAL/FOTBAL CAMP.

Na táboře vítáme všechny zkušené hráče, úplné začátečníky i sportovní nadšence, kteří mají zájem užít si akční týden plný sportu a zábavy.

Užijeme si především florbal a fotbal ve všech podobách - zábavné tréninky, zápasy, turnaj… Vše přizpůsobené herní úrovni dětí. Dále nás čeká rozvoj pohybových dovedností a schopností, sportovní hry vevnitř i venku, plavání, celotáborová hra a spousta dalšího.

Neváhej a staň se členem včelínského týmu!

Pro kluky i holky od 6 let.

 

ZVÍŘECÍ ANIMÁCI - obsazen, přijímáme náhradníky

Termín: 31. 7. – 4. 8. 2023

Představovat vám např. Boba a Bobka nebo Lvího krále určitě nemusíme. Filmová a pohádková zvířátka jsou všem určitě dobře známá. Bob je pověstný tím, jak rád cvičí, zato Bobek by nejraději jenom spal ve vyhřátém klobouku. Naším úkolem bude ukázat línému Bobkovi, že pohyb nebolí a že se v létě dá dělat spousta zajímavých věcí. Čekají nás zábavné hry a soutěže, tanec, vytvoříme společně něco pěkného a vyrobíme si zvířátka z hlíny nebo ze dřeva. Za pěkného počasí se budeme koupat v bazénu a využívat areál pro vodní hry. Určitě nám přijdou na pomoc i jiné zvířecí pohádkové bytosti a my se všemi prožijeme zábavný týden.

Pro děti od 5 do 10 let.

 

NEJEN GYM TÁBOR

Termín: 7. – 11. 8. 2023

Tábor je určen všem slečnám od 6 let, které mají chuť si i v létě zacvičit, naučit se něco nového, trénovat a také si užít hodně zábavy. Výkonnost dětí není rozhodující (tábor je vhodný i pro začátečnice). Děti jsou vedeny k celkovému tělesnému rozvoji a pohybové koordinaci. Vyzkoušíme základní i akrobatická cvičení prostná, cvičení na nářadí – kladina, hrazda, kruhy, přeskok, trampolíny, airtrack aj. Letošní novinkou bude i gymnastika moderní – cvičení se stuhou a obručí. A protože jsou prázdniny a nechceme být jen v tělocvičně, čekají nás odpoledne hry a aktivity venku, tvořivé činnosti, výroba hezkých věcí a koupačka v bazénu. Součástí tábora je i celodenní výlet. Tak přijď si užít sport, zábavu a správnou holčičí partu.

Pro holky od 6 let.

 

DRAFT CAMP       

Termín: 14. – 18. 8. 2023

A je to tady! Rok 2023 je rokem VELKÉHO DRAFT CAMPU, na který se sjíždějí ti nejlepší z nejlepších sportovců, abys jim ukázal/a své sportovní schopnosti a dovednosti. Hodnotí se snaha, výdrž, přístup, zapálení a hlavně týmová spolupráce. Sportovní dobrodružství prožiješ se sportovními hvězdami, vedoucí se alespoň na chvíli stanou Jaromírem Jágrem, Ester Ledeckou, Rogerem Federerem, Martinou Sáblíkovou, Lukášem Krpálkem aj.

Vyzkoušíme rozličné sportovní disciplíny, od klasických míčových her až po ne úplně tradiční sporty. Čekají nás ale i jiné povinnosti, jako tiskové konference nebo rozhovory, a to vše se hodnotí do celotáborové hry, na jejímž konci budou ti nejlepší speciálně oceněni.

Přijď mezi nás ukázat, že jsi nadšený sportovec a hlavně týmový hráč!

Pro děti od 6 let.

 

 HARRY POTTER ANEB ŠKOLA ČAR A KOUZEL - obsazen, přijímáme náhradníky

Termín: 21. – 25. 8. 2023

Táborníky čeká velké dobrodružství s Harry Potterem a jeho kamarády. Přijď s námi zažít čarovné prázdniny, Bradavická škola čar a kouzel se opět otevírá. Zavítáme do světa fantazie a magie, vyrobíme si kouzelnou hůlku, naučíme se míchat čarovné lektvary, zahrajeme famfrpál.Nebude chybět záhadná celotáborová hra, soutěže, tvoření, koupání. Očekávej svůj zvací dopis, kouzelné dobrodružství je tady.

Pro děti od 6 let.

 

ŘEMESLNÝ TÁBOR

Termín: 28. 8. – 1. 9. 2023

Řemeslo má zlaté dno. Na tomto táboře se vrátíme do časů našich babiček a dědečků a čeká nás týden plný řemeslného tvoření. Vyzkoušíme si práci s různými materiály i různé řemeslné techniky a zavítáme do některých profesionálních dílen. Zkusíme si práci s hlínou a keramické tvoření, dřevořezbu, pletení z pedigu, výrobu dekorací a šperků, postavíme si dřevěný domeček pro hmyz, naučíme se péct kváskový chleba a uděláme si i další sladké a slané dobroty. Pozveme si i některé odborníky, aby nás seznámili s dalšími zajímavými řemesly. Program bude přizpůsoben schopnostem a věku účastníků tábora.

Pro děti od 6 let.

 

Program tábora: 8:00 - 15:00 hod. Sraz dětí: 6:30 – 8:00 hod. Odchod: 15:00 - 16:00 hod. 

Cena: 1900 Kč. V ceně: program, vyškolení vedoucí, výtvarný materiál, obědy, pitný režim, odměny, v případě výletu jízdné + vstupné, vstup na koupaliště apod.

Dítě přihlašujte elektronicky prostřednictvím klientského účtu: pokud se přihlašujete poprvé: svcvcelin.iddm.cz/registrace, pokud jste již někdy přihlásili: svcvcelin.iddm.cz/prihlaseni. V případě dotazů k přihlášení volejte na tel. 731 403 998.

Záloha na tábor: 400 Kč. Pokyny k platbě budou zaslány na uvedený e-mail.

Dítě bude na tábor zaevidováno až po zaplacení zálohy.