Středisko volného času Včelín - Bystřice pod Hostýnem

10 let

Slavíme vznik naší organizace

Letní příměstské tábory pro děti 3 - 6 let

1.2.2021

 

V naší nabídce máme příměstské tábory již pro děti od 3 let, program je přizpůsoben úměrně věku dětí.
 
 

ANIMÁCI PRO NEJMENŠÍ                         

26. – 30. 7. 2021                                                                               

Tábor pro nejmenší holky a kluky. Bylo – nebylo. Za devatero horami a devatero řekami žijí v kouzelné říši neobyčejné pohádkové bytosti. Zajímá vás jaké? Tak přijďte k nám! Kouzelné dobrodružství prožijeme s hrdiny z říše snů a fantazie. Naše pozvání přijali: bojovník Kung Fu Panda, něžná víla Zvonilka a pirátský zlořád kapitán Hook, nešikové Pat a Mat, rošťáci Tom a Jerry, kamarádi Bob a Bobek a mnoho dalších. Také se trochu ochladíme s hrdiny Ledového království - slečnou Annou a Elsou se sněhulákem Olafem. Dále nás čekají sportovní aktivity, tvořivé dílničky, koupačka v bazénu aj. Program tábora je přizpůsoben věku dětí od 3 do 7 let.

Cena: 1490 Kč/nedotovaný, 900 Kč/dotovaný.

 

ANIMÁCI                                                           

2. – 6. 8. 2021                                                                                                                  

Vítejte v animovaném světě. Pojďme společně lumpačit s Tomem a Jerrym, řešit detektivní záhady se Scooby-Dooem, hledat v barevném podmořském světě Nema a Dory, prožít dobrodružství a vařit zázračný posilující lektvar s galskými hrdiny - chytrým Asterixem a silným Obelixem, tancovat se zvířecími celebritami z Madagaskaru a bavit se s dalšími animáky. Nebudou samozřejmě chybět soutěže, sportovní hry, tvoření a celotáborová hra. Tábor je určen pro děti od 5 do 10 let.

Cena: 1490 Kč/nedotovaný, 900 Kč/dotovaný.

 

 

Program tábora: 8:00 - 15:00 hod. Sraz dětí: 6:30 – 8:00 hod. Odchod: 15:00 - 16:00 hod. 

V ceně zahrnuto pedagogické vedení, program, výtvarný materiál, obědy, pitný režim, odměny, v případě výletu jízdné + vstupné, vstup na koupaliště apod. 

I v letošním roce jsme se zapojili do projektu ve spolupráci s MAS Podhostýnska, z.s. a letní příměstské tábory budou z tohoto projektu podpořeny dotovanou částkou 590 Kč na osobu.Na podmínky uplatnění dotace se nejdříve informujte na tel. čísle 731 403 998. Potvrzené formuláře k vyřízení dotace nesmí být starší 30 dnů před začátkem tábora. Dotaci lze využít i v případě, že jste již čerpali minulý rok.

Dítě bude na tábor zaevidováno až po přijetí vyplněné závazné přihlášky. Přihláškajeke stažení na webových stránkách – přihlášku vložte do schránky, popř. zašlete poštou (z důvodu GDPR nelze zasílat mailem). Dítě lze přihlásit i prostřednictvím klientského účtu:pokud se přihlašujete poprvé: svcvcelin.iddm.cz/registrace, pokud jste již někdy přihlásili: svcvcelin.iddm.cz/prihlaseni. V případě dotazů volejte na 731 403 998. 

Pozor! Přihlášky jsou dvě, jedna na příměstský tábor dotovaný, druhá na nedotovaný. Přihlášku tedy vyplňte podle toho, zda chcete, aby vaše dítě bylo zařazeno na tábor s dotací, nebo bez dotace. Letos na tábor nepřijímáme zálohy, pokyny k platbě budou zaslány během měsíců května nebo června na vámi uvedený e-mail na přihlášce.

Tak přijď mezi nás!