Středisko volného času Včelín - Bystřice pod Hostýnem

10 let

Slavíme vznik naší organizace

Letní příměstské tábory pro děti od 6 let

1.2.2021

 

Holky, kluci - a je to tady! Těšíme se na léto a na naše tábory, naše nabídka: 
 

TÁBOR „PROSTĚ DOVOLENÁ“                                    

7. – 9. 7. 2021                                                                               

Náš první tábor je určen pro děti, které si chtějí užít prázdniny naplno, ale pohodově. Flákat se však rozhodně nebudeme. Čeká nás pestrá prázdninová zábava - zahrajeme si nové i osvědčené hry, společně si uvaříme nějakou dobrotu, vytvoříme umělecké keramické dílko, rozděláme táborák, naučíme se Morseovku, budeme sportovat a sbírat body v soutěžích do tematicky zaměřené celotáborové hry … a občas si jen tak poležíme v houpací síti. Pro děti od 6 let.

Cena: 900 Kč

 

ART CAMP                                                      

12. – 16. 7. 2021                                                                                                                 

Umění není nuda! O tom se přesvědčíme na našem táboře, který se bude nést ve znamení aktivit tanečních, výtvarných, divadelních, ale i rukodělných – keramický workshop, šperkařská dílna, výroba divadelní masky nebo kostýmu aj. Pokud jsi tedy tvořivé a kreativní dítě a ráda/rád tancuješ, je tento tábor ideální právě pro tebe! Kromě art aktivit se budeme ale i bavit, soutěžit a hrát hry. Na našem táboře se každý stane umělcem. Tábor je vhodný i pro úplné taneční i výtvarné začátečníky od 6 let.

Cena: 1490 Kč/nedotovaný, 900 Kč/dotovaný.

 

FLORBAL/FOTBAL CAMP                                        

19. – 23. 7. 2021                                                                                      

Opět zařazujeme tábor, který sklízí vždy velký úspěch. Již čtvrtým rokem k sobě spojujeme nejoblíbenější míčovou hru na světě - fotbal a další kolektivní sport - florbal, který se těší stále větší popularitě. I letos nás společně čeká spousta zábavy v tělocvičně i venku, spousta her a aktivit a samozřejmě pořádná porce florbalu a fotbalu. Na našem táboře si na své přijdou fotbalisti, florbalisti, ale i všichni, kteří mají chuť si pořádně zasportovat a být mezi kamarády. Pro kluky i holky, začátečníky i pokročilé od 6 do 15 let.

Cena: 1490 Kč/nedotovaný, 900 Kč/dotovaný.

 

ANIMÁCI                                                          

2. – 6. 8. 2021                                                                                                                    

Vítejte v animovaném světě. Pojďme společně lumpačit s Tomem a Jerrym, řešit detektivní záhady se Scooby-Dooem, hledat v barevném podmořském světě Nema a Dory, prožít dobrodružství a vařit zázračný posilující lektvar s galskými hrdiny - chytrým Asterixem a silným Obelixem, tancovat se zvířecími celebritami z Madagaskaru a bavit se s dalšími animáky. Nebudou samozřejmě chybět soutěže, sportovní hry, tvoření a celotáborová hra. Tábor je určen pro děti od 5 do 10 let.

Cena: 1490 Kč/nedotovaný, 900 Kč/dotovaný.

 

SPORT ACTION CAMP                                          

9. – 13. 8. 2021                                                                                            

Letní sportovní tábor plný zážitků, akce a dobrodružství. Společně si užijeme spoustu her, soutěží, trochu tvoření, tradiční i netradiční sportovní disciplíny, ale hlavně spoustu nezapomenutelné zábavy. Tohle a ještě mnohem víc můžeš zažít letos na našem campu. Není nutné být zrovna vrcholový sportovec, náš tábor si naplno užijí všichni, kteří mají rádi pohyb, sport a nevydrží dlouho sedět na místě. Pro děti od 6 let.

Cena: 1490 Kč/nedotovaný, 900 Kč/dotovaný.

 

NEJEN GYM TÁBOR                                             

16. – 20. 8. 2021                                                                                               

Máš kladný vztah ke sportu a tanci a nedokážeš si léto představit bez pohybu? Právě pro tebe pořádáme náš příměstský tábor plný pohybových aktivit, her, hudby, zábavy, tance, ale především gymnastiky. Uděláme si společně pořádný holčičí týden. Dopoledne budeme trénovat ve sportovní hale na koberci a na nářadí, a protože jsou prázdniny a nechceme být jen v tělocvičně, tak nás odpoledne čekají aktivity venku, tvoření, výroba šperků a dekorací, setkání s vizážistkou nebo kadeřnicí, zábavné hry, koupání aj. Prostě pohoda. Pro dívky od 6 let – pokročilejší gymnastky i pro úplné začátečnice, holky jsou při cvičení rozděleny do několika skupin.

Cena: 1490 Kč/nedotovaný, 900 Kč/dotovaný.

 

FANTASY TÁBOR                                              

23. – 27. 8. 2021                                                                                                     

Máš rád mýtické postavy, superhrdiny nebo svět čar a kouzel a chtěl bys to zažít o prázdninách na vlastní kůži? Chceš si zahrát famrfpál, probojovat se do jádra samotného Mordoru, ovládnout vesmírnou Sílu s hrdiny Star Wars v daleké galaxii či vrhat pavučiny jako Spiderman? Pokud ano, přijď mezi nás a objev společně s námi tajemno ve Škole čar a kouzel, přidej se k Frodovi při záchraně Středozemě, zažij dobrodružství s Avengers a ještě mnoho, mnoho dalšího. I ty se můžeš stát hrdinou v naší celotáborové hře! Svět fantazie otevírá své brány. Pro děti od 6 let.

Cena: 1490 Kč/nedotovaný, 900 Kč/dotovaný.

  

Program tábora: 8:00 - 15:00 hod. Sraz dětí: 6:30 – 8:00 hod. Odchod: 15:00 - 16:00 hod. 

V ceně zahrnuto pedagogické vedení, program, výtvarný materiál, obědy, pitný režim, odměny, v případě výletu jízdné + vstupné, vstup na koupaliště apod. 

I v letošním roce jsme se zapojili do projektu ve spolupráci s MAS Podhostýnska, z.s. a letní příměstské tábory budou z tohoto projektu podpořeny dotovanou částkou 590 Kč na osobu.Na podmínky uplatnění dotace se nejdříve informujte na tel. čísle 731 403 998. Potvrzené formuláře k vyřízení dotace nesmí být starší 30 dnů před začátkem tábora. Dotaci lze využít i v případě, že jste již čerpali minulý rok.

Dítě bude na tábor zaevidováno až po přijetí vyplněné závazné přihlášky. Přihláškajeke stažení na webových stránkách – přihlášku vložte do schránky, popř. zašlete poštou (z důvodu GDPR nelze zasílat mailem). Dítě lze přihlásit i prostřednictvím klientského účtu:pokud se přihlašujete poprvé: svcvcelin.iddm.cz/registrace, pokud jste již někdy přihlásili: svcvcelin.iddm.cz/prihlaseni. V případě dotazů volejte na 731 403 998.

Pozor! Přihlášky jsou dvě, jedna na příměstský tábor dotovaný, druhá na nedotovaný. Přihlášku tedy vyplňte podle toho, zda chcete, aby vaše dítě bylo zařazeno na tábor s dotací, nebo bez dotace. Letos na tábor nepřijímáme zálohy, pokyny k platbě budou zaslány během měsíců května nebo června na vámi uvedený e-mail na přihlášce.

Tak přijď mezi nás!