Jako profíci...

Jako profíci...

Jako profíci...

02.10.2023

Takto se cítili naši hráči starších žáků, kteří poslední sobotu v září vyrazili na jediný zápas do vzdálených Morkovic. Všechnu sílu a odhodlání koncentrovali na jediný zápas s týmem z Hluku, který v této sezoně nastupoval k prvnímu zápasu. Na naše hráče tedy čekala velká neznámá. Nejistota se přenesla i do začátku hry, kdy oba týmy začaly s vyčkávací taktikou. Tu však hráči Včelína prolomili a svého soupeře už v první třetině zostudili pověstným bůrem. Druhá třetina byla vyrovnanější a do hry se začal dostávat i soupeř, jenž si vypracoval dost zajímavých příležitostí, proti však byla naše jistota v bráně, velmi dobře chytající faktor Končitos. Ten povolil soupeři jen jednu gólovou radost. Třetí třetina nabídla úplně jiný florbal než který do té doby diváci sledovali, šancí přibývalo a gólů také. Skóre nakonec stanovil Tonda Vašina po nádherné akci do které se zapojila celá pětka i s gólmanem. Vytoužené desítky se nepodařilo dosáhnout, ale i s výsledkem 9-2 byli všichni velmi spokojeni.
Hráč utkání Tobiáš Holec

Zpět

Cookies


Cookies jsou malé datové soubory, které internetové stránky ukládají na Váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy si tyto stránky začnete prohlížet. Tyto soubory jsou při návratu na webovou stránku pomocí prohlížeče odeslány zpět na servery. S pomocí cookies má webová stránka informace o předchozích aktivitách uživatelů.

Pomocí vašeho prohlížeče můžete spravovat vaše cookies. Vždy máte možnost již uložené cookies smazat. Dále v závislosti na vašem prohlížeči je možné omezit využívání cookies pro konkrétní webovou stránku, omezit jejich ukládání či nastavit nucené smazání všech cookies po uzavření prohlížeče.


Technické

Technické cookies jsou nezbytné pro správné fungování webu a všech funkcí, které nabízí. Z tohoto důvodu nepožadujeme Váš souhlas s jejich využitím. Technické cookies nemohou být individuálně deaktivovány.